Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?

Go down 
5 posters

Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?
Mindhárom kérdésben igen
Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_lcap57%Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_rcap
 57% [ 4 ]
Vizitdíj igen, kórházi napidíj nem, tandíj nem
Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_lcap0%Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Vizitdíj igen, kórházi napidíj igen, tandíj nem
Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_lcap14%Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Vizitdíj igen, Kórházi napidíj nem, tandíj igen
Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_lcap0%Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Vizitdíj nem, kórházi napidíj nem, tandíj igen
Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_lcap14%Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Vizitdíj nem, kórházi napidíj igen, tandíj nem
Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_lcap0%Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Vizitdíj nem, kórházi napidíj igen, tandíj igen
Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_lcap14%Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Mindhárom kérdésben nem
Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_lcap0%Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 7
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Empty
TémanyitásTárgy: Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?   Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Icon_minitime2008-03-03, 01:47

No még egy kis politika, aztán békésebb vizekre evezek! Arra volnék kiváncsi, szerintetek mit fog választani a nép? (Tehát nem arra, személy szerint Te hogyan szavaznál!)
Vitaindítónak jöjjenek az én tippjeim: 48 %-os részvétel mellett a vizitdíat és a kórházi napidíjat eltörli majd a nép, a tandíjat viszont szerintem nem!
Üdv és kellemes voksolást - majd március 9-én élesben is!
Tomi
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?   Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Icon_minitime2008-03-03, 06:43

Szavaztam.
Ezen kivül válaszolok is a kérdésre:
A káosz erősödik, és folytatódik.
15-én szétkapják pestet (megint)
Semmi sem változik.

Na ennyit a politikáról (lassan már hétről hétre ugyanabban a három mondatban össze lehet foglalni az egészet).
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?   Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Icon_minitime2008-03-03, 16:03

Én is elmegyek szavazni, de a nép nem tudja " eltörölni" a törvényeket, meg "kormányt sem tud megbuktatni" a szavazással. Ez csak a vélemények kinyilatkoztatása, ami valószínűleg nem változtat semmit = sztem kidobott pénz...
Amúgy sztem vizitdíjra, napidíjra nemmel és a tandíjra a legtöbben igennel fognak szavazni.
Akik meg rombolnak a fővárosban, azok meg megérdemlik azt, hogy elverjék őket a rendőrök, mert mi az hogy mások és az ország tulajdonát rongálják.
Vissza az elejére Go down
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?   Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Icon_minitime2008-03-03, 16:23

Levente017 írta:
Én is elmegyek szavazni, de a nép nem tudja " eltörölni" a törvényeket, meg "kormányt sem tud megbuktatni" a szavazással. Ez csak a vélemények kinyilatkoztatása, ami valószínűleg nem változtat semmit = sztem kidobott pénz...
Amúgy sztem vizitdíjra, napidíjra nemmel és a tandíjra a legtöbben igennel fognak szavazni.
Akik meg rombolnak a fővárosban, azok meg megérdemlik azt, hogy elverjék őket a rendőrök, mert mi az hogy mások és az ország tulajdonát rongálják.

Ami a rombolást illeti, egyetértek. Szerintem idén már nem lesz balhé, de majd meglátjuk. A népszavazás pedig ügydöntő, tehát ha érvényes és eredményes, a nép döntése az Országgyűlésre nézve kötelező. Sőt az is benne van egy Alkotmánybírósági határozatban, hogy egy ügydöntő népszavazás végeredménye 3 évig köti meg az Országgyűlést és a kormányt. 10-én pedig valóban nem fog változni semmi, lévén hogy a kérdés így szól: "a népszavazást követő évtől ne kelljen ... fizetni" Tehát 2009 január 1-ig mindenképpen kell vizitdíjat, kórházi napidíjat, meg tandíjat fizetni.
Köszönöm a szavazaitokat!
Tomi
Vissza az elejére Go down
Kriszta74

Kriszta74


Hozzászólások száma : 91
Age : 49
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 03.

Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?   Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Icon_minitime2008-03-04, 00:30

mi az hogy mások és az ország tulajdonát rongálják



Miért, Gyurcsány nem ezt teszi? queen
Vissza az elejére Go down
barcska




Hozzászólások száma : 17
Registration date : 2008. Jan. 20.

Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?   Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Icon_minitime2008-03-07, 20:04

Szerintem az a legfontosabb, hogy minnél többen menjünk el vasárnap szavazni! Én annak örülnék, ha 60 % felett lenne a részvétel.
barcska
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?   Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szerinted mi lesz a népszavazás végeredménye?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Heti szavazás-
Ugrás: