Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Te hogyan hasznosítanád a Lovardát?

Go down 
2 posters

Milyen programokot valósítanál meg a lovardában?
Kiállítások szervezése (mezőgazdasági, szőlészeti, veteránautók)
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_lcap0%Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lovasszínházi előadások szervezése
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_lcap20%Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Extrémsport bemutatók, versenyek(gördeszka, görkori, MTB, BMX,stb)
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_lcap40%Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Gokartozási lehetőség (elsősorban elektromos kisautókkal)
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_lcap0%Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Játszóház szervezése
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_lcap0%Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fedett játszótér télen
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_lcap0%Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Könnyűzenei koncertek szervezése
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_lcap20%Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Néptáncosok népi együttesek találkozójának megszervezése
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_lcap0%Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Egyéb - ez utóbbira nagyon kiváncsi vagyok!
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_lcap20%Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Összes szavazat : 5
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Empty
TémanyitásTárgy: Te hogyan hasznosítanád a Lovardát?   Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Icon_minitime2008-02-04, 16:56

A februári nyitóképhez kapcsolódik a hét kérdése is. A Lovarda lényegében üresen áll , ha nem számítjuk a karácsonyi vásárt, meg az augusztusi lovasversenyt. Szerintem ez luxus. Még a másik fórumon merült fel a kérdés, és érdekes ötleteket olvastam a hasznosításra. Ezekről fogom a véleményeteket kérdezni, persze várom a ti ötleteiteket is!
Tom
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan hasznosítanád a Lovardát?   Te hogyan hasznosítanád a Lovardát? Icon_minitime2008-02-04, 22:10

Olvastam multkorjában az origon egy cikket erről az infra alapon működő lézerfegyverekről, ami tulajdonképpen olyan játék mint a paint-ball 8na ezt jól elmagyaráztam, de szerintem olvassátok el, világosabb, mint én) Arra gondoltam, tele lehetne rakni a lovardát szalmabálákkal (könnyen el és kitakaraitható) csinálni belőlük egy labirintust, aztán szépen meghirdetni, és éjjel-nappal mehetne a harc. Pénz is lenne belőle (állandóan tömve lenne, mindenki oda járna) és ha valami más rendezvény van készülőben, hát egy fél napa alatt ki lehetne takarítani mindent, aztán utána másik fél napa alatt vissza lehetne vinni (variálni is lehetne folyamatosan a bálák helyzetét.) Nem tudom a műemlék felügyelőségnek beleszólása van-e ebbe (bár szerintem az infrapuskások semmi kárt nem tennének az épületben, max a bálákban) de megvalósitható lenne, kevés pénzből, ami néhány hónap alatt megtérülne. Bár ebben a városban akik ezt elintézhetnék azok csak Sleep
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
 
Te hogyan hasznosítanád a Lovardát?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Heti szavazás-
Ugrás: