Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának?

Go down 
4 posters

Milyen következménye lesz a szeméttelep bezárásának?
Drasztikusan emelkedni fog a szemétdíj
Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_lcap40%Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Rendszertelenebbül viszik el a szemetet
Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_lcap20%Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Szeméthegyek állnak majd az utcán
Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_lcap0%Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Semmi, az önkormányzat megoldja
Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_lcap20%Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Eddig sem érdekelt, mi történik a szeméttel
Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_lcap0%Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Egyéb (megírom a fórumon)
Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_lcap20%Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Összes szavazat : 5
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Empty
TémanyitásTárgy: Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának?   Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Icon_minitime2008-01-28, 15:48

Több forrásból is értesüllhettünk már arról, bezárták Kisbéren a szeméttelepet. Az okát kevesen tudják, és ők sem mondják! Most igazából arra lennék kiváncsi, szerintetek lesz-e hatása, és ha igen milyen hatása lesz a telep bezárásának a mindennapi életünkre?
vagtam
Vissza az elejére Go down
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának?   Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Icon_minitime2008-01-28, 17:06

Ha nem is drasztikusan, de sztem nőni fog a szemétdíj és talán máshogy tervezik meg a szemét elszállítását de nem hinném, hogy sok változás lenne...
Lehet hogy én vok túl optimista Question lol!


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2008-01-28, 21:29-kor.
Vissza az elejére Go down
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának?   Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Icon_minitime2008-01-28, 18:38

Azon kívül, hogy majd drágábban fogják elvinni a szemetet, sztem jelentősen nőni fog az illegális lerakók száma vagy(és) mérete.Sokan eddig se vették a fáradtságot, hogy elvigyék a szemetet a szeméttelepre, akkor mit várhatunk ha már nincs is szeméttelep?
Vissza az elejére Go down
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának?   Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Icon_minitime2008-01-29, 20:47

tibi014 írta:
Azon kívül, hogy majd drágábban fogják elvinni a szemetet, sztem jelentősen nőni fog az illegális lerakók száma vagy(és) mérete.Sokan eddig se vették a fáradtságot, hogy elvigyék a szemetet a szeméttelepre, akkor mit várhatunk ha már nincs is szeméttelep?

Sztem is ez várható.
Illetve ami a szemétdíj emelkedését illeti: ahogy én tudom Kisbéren 12000Ft a kommunális adó összege, ami elvileg a maximum, vagyis ezt nem emel(het)ik tovább(ha azóta változott akkor sorry, én vagyok lemaradva)Ebbe pedig beletartozik a szemétszállítási díj is.
De mint tudjuk, semmi nincs ingyen.....
Drága önkormányzatunk biztos kitalál vmi nagyon "okosat"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának?   Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mi lesz a következménye a szeméttelep bezársának?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Heti szavazás-
Ugrás: