Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A tévéről úgy álltalában

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A tévéről úgy álltalában Empty
TémanyitásTárgy: A tévéről úgy álltalában   A tévéről úgy álltalában Icon_minitime2007-11-23, 21:17

Nekem kábé 4-5 éve nincs tévém, és be kell valljam nem is hiányzik különösebben. A földi sugárzású adók botrányvadász hirei nem érdekelnek, a monika és balázs show-at is kihagynám, és a szappanopera is felejtős.
Igazából ugy gondolom, hogy az engem érdeklő tartalmakat meg lehet találni az interneten, szerintem a tévé mint olyan már haldokló műfaj. Ki mit gondol erről?
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Lidi




Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Tartozkodási Hely : Császár (H)
Registration date : 2007. Dec. 03.

A tévéről úgy álltalában Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tévéről úgy álltalában   A tévéről úgy álltalában Icon_minitime2007-12-23, 15:47

csak azoknak haldokló akiknek van gépük internettel Very Happy mert inkább ott kockulnak a tv helyett,de a filmek jók szoktak leni HBOn például. Szerintem még nagyon sokáig nem fog haldokolni.
Vissza az elejére Go down
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

A tévéről úgy álltalában Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tévéről úgy álltalában   A tévéről úgy álltalában Icon_minitime2007-12-23, 19:25

Sztem a tv még sokáig fenn fog maradni. Inkább egyes csatornák kerülnek veszélybe, pl. m1 Smile, és sztem az HBO csillaga is leáldozóban van. Sztem a dvd-k "elterjedésével" háttérbe kerülnek a mozicsatornák, ugyanúgy, mint maguk a mozik, hiszen ma már nem megfizethetetlen egy házimozi rendszer, és még ott van az az előnye is, hogynem kell alkalmazkodni a mozihoz, és, csak nyugodtabban tudunk filmet nézni otthon.
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

A tévéről úgy álltalában Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tévéről úgy álltalában   A tévéről úgy álltalában Icon_minitime2007-12-24, 11:40

Hát nem lettem meggyőzve. Wink A tévének a jelenlegi formájában szerintem még kb 10 -20 éve van, aztán kifujt, kalap-kabát, hello...
Nézzétek, felfutási időszakában a digitális tévét. Interaktiv, akkor és azt adja amire szüksége van az embernek. Ha van a tévének jövője, akkor ez az. Ugyhogy elöbb-utobb, igy vagy ugy, de mindenképpen a szélessáv elött fognak kockulni az emberek Smile.
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

A tévéről úgy álltalában Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tévéről úgy álltalában   A tévéről úgy álltalában Icon_minitime2007-12-29, 18:04

Had erősködjek még egy kicsit. Smile Nemrég ellátogattam az MTV honlapjára,hát eldobtam az agyamat. cheers Az online adáson kivül (amivel egyébbként a két földi sugárzású kereskedelmi adó nem rendelkezik, el is veszitenek jónéhány nézőt az ostobák) vissza lehetn ézni egy jó nagy adag régi filmet. A teljesség igénye nélkül: Bors, Sándor Mátyás, Tüskevár, Utánam srácok, Le a cipővel, stb...
Na ennek van jövője!
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





A tévéről úgy álltalában Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tévéről úgy álltalában   A tévéről úgy álltalában Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A tévéről úgy álltalában
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Média :: Tévé-
Ugrás: